Astroloji yaklaşık 4000 senelik bilgiyi kullanarak sizin sadece mevcut yapınızı, koşullarınızı ve yol haritanızı ortaya koyabilir.
Konuya tam vakıf bir astrolog da bu yapınızı ve yolunuzu ancak %70-%95 doğrulukta yorumlayabilir.
Bu yolda nasıl yürüyeceğinizi kendiniz seçersiniz. Seçimlerinizi astroloji göstermez. Astrolojiyi, olasılıklarını göz önünde tutarak kullanmalı veya öğrenmelisiniz.

1-BEGA ASTROLOJİ TEMEL DANIŞMANLIK HİZMETİ

Bu hizmet kapsamında aşağıda sıralanan 5 sorunun cevabı 2 saatlik sürede verilmektedir.
Sonucunda kendinizi tanıyacak, başınıza gelen olaylara anlam verebilecek ve neler yapabileceklerinizi öğreneceksiniz.
1-Sizin doğru doğum haritanız nedir?
*Normal doğum veya sezaryen doğum olup, doğum zamanını ±2 saat doğrulukta bilenler için Jigsaw2.52 programıyla doğum zamanı doğrulaması yapıldıktan sonra Solar Fire v9 programı ile hesaplanan horoskopunuz kullanılarak detaylı yorumlama yapılmaktadır.
*Doğum zamanı doğrulaması yapılamayanlara veya sadece doğum gününü bilenlere, yükselen ve başucu aksları ile astrolojik evler hariç olarak yorumlama yapılmaktadır. (1 saat) Bu kişilerin horoskopları, istedikleri takdirde rektifikasyon hizmeti aldıktan sonra, eksiksiz yorumlanmaktadır. Doğum günü bilgisi olmayanlara ise yorumlama yapılamamaktadır.
2-Elde edilmiş bilimsel sonuçlar horoskopunuzda nasıl uygulanır?
a-Mesleki eğiliminizin ve mesleğinizde başarılı ve ünlü olma potansiyeliniz,
b-Anne ve/veya babanızdan aldığınız kozmik genetik yapınız,
c-Gezegenlere göre kişilik tipiniz yorumlanmaktadır. (doğum zamanı doğrulaması yapılan kişilerde)
d-Nobel, Oscar ve Grammy’de ödül almış kişiler ile Olimpiyat Oyunları’nda birden fazla altın madalya kazanmış kişilerle ortak yönünüz olup olmadığını gösteren bilimsel sonuçlar yorumlanmaktadır. (2 derecelik açı hassasiyetine göre araştırma yapıldığı için doğum günü bilgisi yeterlidir.)
3-Güneş, Ay, yükselen burcunuz ve aralarındaki açılar ne anlama geliyor?
Sizi büyük ölçüde tanımlayan Güneş burcu, Ay burcu, yükselen burcunuz ve bu üçlü arasındaki açılarınız yorumlanmaktadır. (doğum zamanınızın doğrulanma durumu göz önünde tutularak)
4-Sizin mizacınız (olası kaderiniz) nedir?
Haritanızın genel durumu (tipi), gezegenlerin yerleşimleri, gezegenlerin bulunduğu burçların elementleri ve nitelikleri, gezegenlerin temel ve tesadüfi asaletleri, gezegenlerin yaptığı açılar değerlendirilmektedir. Siz nasıl bir insansınız? Hayattaki sınavınız nedir ve bu sınav için neler yaşıyorsunuz?
Doğum zamanı doğrulananalar için ayrıca; akslardaki gezegenler, gezegenlerin bulunduğu evler, kazancınız, akrabalarınız, ev hayatınız, çocuklarınız, sağlığınız, eşiniz, ortaklarınız, evliliğiniz, miras durumunuz, eğitiminiz, şöhret ve kariyeriniz, sosyal yaşamınız ve hayat tehlikeleriniz hakkında genel durumunuz analiz edilip horoskopunuz bütün olarak yorumlanmaktadır
5-Horoskopunuzdaki genel göstergeler nelerdir?
Ay düğümleri, şans noktası, ilişki göstergesi, finans ve meslek göstergesi yorumlanmaktadır. (doğum zamanınızın doğrulanma durumu göz önünde tutularak)

2-BEGA ASTROLOJİ ÖZEL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Bu hizmet kapsamında aşağıda sıralanan her bir soru ayrı seans olarak 1 saatlik sürede cevaplanmaktadır. Normal doğum veya sezaryen doğum olup, doğum zamanını ±2 saat doğrulukta bilenler için Jigsaw2.52 programıyla doğum zamanı doğrulaması yapıldıktan sonra Solar Fire v9 programı ile hesaplanan horoskopunuz kullanılarak bu hizmet verilmektedir.
a-Önümüzdeki sene hayatınızda hangi enerjiler hüküm sürecek (neler olacak/nelerle sınanacaksınız)?
Danışma tarihinden bir yıl sonrasına kadar geçecek sürede kişiye ait olası olaylar değerlendirilmektedir.
b-Bilimsel bulgular ve astrolojik göstergeler ışığında çocuğunuzun veya sizin meslek eğiliminiz nedir?
Bilimsel araştırma sonuçlarına ve meslek göstergelerine göre çocuğunuzun veya sizin meslek yeteneğinizin (eğiliminizin) olasılıkları belirlenmektedir.
c-İlişki (evlilik/eş/ortaklık) uyumunuz nasıldır ve nasıl olacaktır?
Genel ilişki göstergeleri ile sinastri ve kompozit haritalar değerlendirilerek ilişkileriniz yorumlanmaktadır.

3-FİRMA/TAKIM/ŞİRKET DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Bu hizmet kapsamında aşağıda sıralanan her bir soru ayrı seans olarak 1 saatlik sürede cevaplanmaktadır.
a-Firma/Takım/Şirket kuruluşu için en iyi zaman nedir?
b-Kurulmuş olan Firma/Takım/Şirketinizin durumu nedir ve geleceği nasıl olacaktır? (Kuruluş zamanı tam olarak bilinmelidir.)
c-En iyi nasıl ekip oluşturabilirsiniz? (Firma/takım/şirketinizden en iyi nasıl verim alırsınız?) Mevcut takım-şirket-firmanızın çalışanlarının biyoritimleri toplu olarak incelenmektedir. (Analiz süresi toplam kişi sayısına göre değişmektedir ve analiz için sadece tüm kişilerin doğum günü bilgisi yeterlidir.)

Astrolojiden gerçekten faydalanmak ve astrolojinin olasılık dünyasına bilinçli bir şekilde girmek isteyen herkesi bekliyoruz.

HOROSKOPUNUZUN DOĞRU HESABI İÇİN BİLDİRİLMESİ ÖNEMLİ OLAN BİLGİLER

Doğum bilgileri:
1-Adınız, soyadınız
2-Doğum yeriniz
3-Doğum tarihi (gün, ay, yıl)
4-Doğum zamanı (24 saat üzerinden saat ve dakika bilgisi)
5-Bildirdiğiniz doğum saatini/zamanını kimden/nasıl öğrendiniz? (Anne, baba, kardeş, akraba, doktor, doğum raporu vb.).
6-Doğum şekli (normal doğum/sezaryen)
7-İletişim bilgileriniz: email ve cep tel.

Eğer doğum zamanınızdan yaklaşık 1 saat aralığında emin değilseniz veya sezaryen doğumla dünyaya geldiyseniz:
*Aşağıdaki soruların cevabını verdiğiniz takdirde yaklaşık bir rektifikasyon yapılacaktır. Aksi takdirde astrolojik evler hariç diğer tüm yorumlamalarınız yapılabilecektir.

*a, b, c, ve d kategorilerinin her birinden en az bir tarih verilmesi önemlidir.
(Doğum saatinizin doğru tespitinde hassasiyet sağlayacak olan “Hayatınızdaki olaylar”)
a-Evlilik başlangıç tarihi, Romantizm başlangıç tarihi, Ortaklık başlangıç tarihi, Boşanma/ ortaklıktan ayrılma tarihi
b-Çocuk/çocuklar doğum tarihi, 1. derece yakınların (Anne/baba vb.) ölüm tarihi
c-Elde ettiğiniz bir başarı ve/veya fayda tarihi, aydınlanma-iç görü ve/veya keşif yaptığınız bir olay/durum tarihi, duygusal/psişik olarak etkilendiğiniz bir tarih, şehir-yer değiştirme/taşınma tarihi
d-Geçirdiğiniz bir kaza tarihi, geçirdiğiniz bir ameliyat tarihi, yaşadığınız herhangi bir başarısızlık/kayıp/ mağduriyet tarihi, yaşadığınız bir şiddet tarihi

ÖNEMLİ NOTLAR
*Bilgileriniz sadece sizin doğum haritanızı doğru tespit etmek amacıyla (doğum saatinizi kontrol etmek için) istenmektedir. Kimseyle paylaşılmayacağı gibi, yapılan görüşmeler de kayıt edilmemektedir.
*Danışmanlık hizmetleri Doç. Dr. Birol Alas tarafından, klasik/modern astroloji ve bilimsel astrolojiden elde edilen olasılıklarla (%70-%95 olasılık seviyesinde) yapılmaktadır. Danışmanlık için kullanılan tüm kaynaklar “www.begaastroloji.com” WEB sitesinde verilmiştir.
*Detaylı bilgiler için “begaastroloji@gmail.com” mail adresinden sorularınız cevaplanmaktadır.
*Danışmanlık yüz yüze büroda veya online GOOGLE/ZOOM toplantı uygulaması üzerinden yapılmaktadır.
*Bir başkası adına değerlendirme yapılmamaktadır ve danışanın tüm bilgileri saklı tutulmaktadır.
*Doğum zamanınızın hassasiyetine göre nasıl yorum yapılabileceği bilgisini aldıktan sonra istendiği takdirde randevu alabilirsiniz. Randevu almadan bilgilerinizi göndermeyiniz. Bilgi almak ve/veya randevu oluşturmak için iletişim bölümündeki mail veya WhatsApp/Telegram uygulamasını kullanabilirsiniz. Randevu zamanından önce horoskopunuzla ilgili gerekli hesaplamalar yapılmaktadır.

Bilgilerin gönderileceği adres:
begaastroloji@gmail.com

Bilgi ve sağlıkla kalmamız dileğiyle.